Nëna e 21 fëmijëve thyen rekordin e ri: Në 2021 mirëpresim beben 22

Kjo eshte familja me e madhe ne Angli.

Ne 2019 familja kishte pasur probleme me prinderit e moshuar te tyre.

44-vjeçarja Sju Redford njoftoi që është sërish shtatzënë, dhe se do të mirëpresin fëmijën e 22-të në vitin 2021.K

Ky ishte lajmi me i bukur qe po pret familja me e madhe britanike.

E cuditshme qe ndodhin gjera te tilla dhe ne britanin e madhe.

Kjo fëmijë, që pritet të lindë në pranverë, pritet ta barazojë familjen me 11 djem dhe 11 vajza.

Dhe ky eshte rasti me i rralle qe ka ndodhur.

Author: admin