Në kërkim nga policia, Stresi del live dhe bën thirrje : 72 orë ulti matum, ose do djegim Tiranën!

Arkimed Lushaj i njohur si Stresi, nga arratia ka lëshuar një kë rcënim të fortë duke i vendosur ultimatum Ardi Veliut për të dhënë dorëheqjen.

Edhe pse në kërkim ai ka shkruar në Instagram se nëse nuk ndodh kjo, për 72 orë Tirana do di gjet.

Stresi është shprehur:

Jam re bel i lindur nuk jam gojore edi rames si alketa vejsiu si ermal mamaqi pergjegjsi man ardi veliu lleshi ka ik per tenderimin e uniformave Ardi veliu deri dielen ultimatium o do di gjet tr 72 or te dielen darke do digjet tr

do ikim dhe ne surrel po deshet kujdes ardi veliu ???? 72 ore ultimatum ose pyte fatmir xhafen???? Te dielen 00:00 do di gjen karburantet . Sjam as me Pd As me Lsi -n jam me drejtesin po drejtesi nuk ka./shkoder.info

Author: admin