“Ndihesha keq, më dhimbte koka”, 6 javë pasi lindi vajzën, doktorët zbulojnë në barkun e Elizës detajin tro nditës..!!

387

Eliza Curby kishte gjithë shumë dëshirë që të bënte binjakë, edhe pse shumë persona thonë se kjo është një periudhë që nënat i lodh shumë.

Pak kohë pasi ajo u martua me bashkëshortin e saj, mbeti shtatzënë me vajzën e saj të parë.Por vetëm 6 javë pas lindjes së saj, ajo iu drejtuar edhe një here mjekës së saj gjinekologe, pasi nuk po ndihej mirë dhe kishte disa shqetësime.

“Ndihesha çuditshëm, e lodhur, më dhimbte koka”. Por ndërsa mjekët i bënë eko… zbuluan surprizën më të madhe që do të merrte në jete. Ajo ishte sërish shtatzënë, e kësaj here me binjakë.

Tashmë Eliza dhe Ben janë prindër të një vajzë dhe djemve të tyre binjakë. “Ëndrra ime u bë realitet më shpejt se ç’e prisja dhe në mënyrën më të paimagjinueshme.

Ndaj, mos kini gjithmonë besim dhe shpresë”.