Mozzik dhe Getinjo shpenzojnë mijëra euro për veshjen e tyre

187

Tre ditë më parë, Mozzik dhe Getinjo lançuan këngën e tyre të re bashkëpunim, të titulluar “El Chapo”.

Kënga u prit mjaft mirë dhe u pëlqye shumë nga publiku, madje në vetëm tre ditë ajo ka arritur 2.4 milion klikime në Youtube.

“El Chapo” u kthye menjëherë në hit, ndërsa Mozzik dhe Getinjo tërhoqën vëmendjen me look-un e njëjtë thuajse në çdo skenë të klipit.

Por, e dini sa ka kushtuar veshja e dy djemve?

Faqja “Shqip Closet” në Instagram ka zbuluar shifrën e çmendur që dy vëllezërit kanë shpenzuar për pamjen e tyre.

Në total, Mozzik ka shpenzuar 37,702 euro për look-un, ndërsa Getinjo 49,674.

Pra, dy djemtë kanë kapur shifrën 87,376 euro vetëm për një veshje!https://www.instagram.com/shqip.closet/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/CIjM42NnuN-/