Motra e Elvanës publikon foton e fëmijërisë me këngëtaren

Migena, motra e Elvana Gjatës feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e ka uruar të motrën me një foto ku e uron për ditëlindje dhe shkruan: Të dua me gjithë zemrën time.

Ndërsa Migena ka publikuar një foto nga fëmijëra e tyre, për të treguar se e ka ndjerë shumë mungesën e të motrës gjatë kësaj kohe që ato jetojnë larg njëra-tjetrës.

“Më mungonte shumë motra ime, që është njeriu më i ëmbël që dikush mund të ketë në jetën e tij. Ajo do të qëndrojë para derës pa asnjë njoftim… vetëm për të më surpriuar mua. P.s Si zakonisht”, ka shkruar Migena Gjata përkrah fotos.

Author: admin