Moderatoja Aida Shtino pëson ndryshimin e madh në pamjen e saj, befasohen të gjithë

Gazetarja dhe moderatorja e njohur e emisionit ‘Njerëz të humbur’, Aida Shtino pas një largimi të gjatë të saj nga ekrani televiziv është rikthyer sërish me një program të ri.

Mirëpo moderatorja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj të re. Sëfundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet shumë ndryshe nga Aida që ishim mësuar ta shikonin më parë.

“Gjithmonë vëruani veshin shenjave. Vetem kur jeni te kujdeshem ndaj tyre , kuptoni dhe jeni te pergatitur per cdo gje qe ju ndodh ne jete…”, shkruan Shtino krahas fotos ku ka marrë shumë komplimente për pamjen e saj./shkoder.info

Author: admin