Miriam Cani zbulon sekretin çfarë ndodhi ditën e celebrimit në Maldiva që i ndryshoi jetën

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit në Tv Klan, ku ka folur për brendin e saj më të ri të veshjeve për vajzat e vogla, për marrëdhënien me Albanin dhe si është jeta e tyre me dy fëmijë.

Albani dhe Miriani janë mjaft diskret përsa i përket jetës së tyre private, por Miriami ka treguar edhe një sekret, ditën që do bënin celebrimin, kuptuan se ajo ishte shtatzënë.

Rudina Magjistari: Nuk të kemi pyetur as për dasmën, ka qenë shumë e veçantë dhe e bukur në Maldive. Si u organizua, na trego diçka që nuk dimë ende.

Mirjam Cani: Kemi pasur Amelin dhe Duamin në bark. Në ditën kur u realizuaceremonia ne morëm vesh që unë isha në pritje të ëmbël ndaj vendosëm që ta quani Duam, ti jepnim titullin e këngës. Është një kujtim i mrekullueshëm. /tvklan.al

Author: admin