Ledri Vula dhe Sara Hoxha bëhen prindër për herë të parë

196

Këngëtari i njohur, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë.

Mësohet se çifti nodhet në Gjermani prej më shumë se një muaji.

Ata nuk kanë zbuluar ende detaje apo foto nga lindja e vogëlushes.

Gjinia e fëmijës është bërë e ditur më herët nga çifti, e cila është vajzë, por emri nuk është bërë ende publik.