Ja cila është shuma që Trejsi Sejdini do të luante një film me skena të nxehta

Trejsi Sejdini është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit, jo vetëm për fotot provokuese, por edhe deklaratat e saj.

Bukuroshja ishte e ftuar së fundmi në “Prive”, në një intervistë 60-sekondëshe, ku iu përgjigj dhe pyetjeve pikante.

Trejsi pohoi se do pranonte të luante në një film me skena të nxehta për 1 milion euro.

Modelja zbuloi se lidhja më e gjatë e saj ka zgjatur katër vjet.

Ajo mohoi lidhjen e përfolur me Don Xhonin duke treguar se kanë bashkëpunuar vetëm për klipin.

Trejsi nuk pranoi të përgjigjej kur e pyetën se cili është mashkulli më seksi shqiptar sipas saj.

Ndërsa pyetjes se cila Miss shqiptar i duket më e bukur se vetja, Trejsi u përgjigj: Adrola Dushi.Image

Author: admin