Ish-gruaja e Bleros i bën dhuratë Afrona Dikës për Krishtlindje

Pas ndarjes, këngëtari i njohur Blero ka ruajtur marrëdhënie të mira me ish-bashkëshorten, aktoren Teuta Krasniqi.

Ata ruajnë një raport të mirë dhe takohen shpesh, për hir të vajzës së tyre.

Teuta ruan një raport të mirë dhe me bashkëshorten aktuale të Bleros, Afrona Dikën.

Së fundmi, me rastin e Krishtlindjeve, Teuta i ka dhuruar Afronës një krem nga kompania e saj. Afrona e ka falenderuar publikisht me anë të një postimi në Instagram.

“Faleminderit Teuta, mezi pres ta përdor këtë maskë fytyre,” shkruan Afrona.Image

Author: admin