FOTO/ Stilimet e flokëve më të mira mbretërore ndër vite

Stilimet mbretërore ishin tradicionale dhe të parashikueshme për shekuj me radhë- derisa Princesha Diana e bëri modelin e saj të flokëve modelin e domosdoshëm të ’80.

M? pas, bota u dashurua me Kate Middleton dhe shpërthimin e saj të fortë.

Tani kemi Meghan Markle, e cila nuk ka frikë të mbaj flokët e saj lart, poshtë, të drejtë, kaçurrelë ose një topuz të çrregullt.

Shikoni se si kanë evoluar modelet e flokëve mbretërore me kalimin e viteve – nga kaçurrelat e lirshme në vitet 1920 në ondet e Markle të vitit 2019./burimi:Elle/Pershtati:K.H

Author: admin