Ermal Mamaqi nxjerr “veten” në shitje: Per 24 Mijë Euro në vit t’ju mësoj si të jetoni

Ermal Mamaqi ka qene ne qender te vemendjes se publikut gjate koheve te fundit me disa projekte te tij.

Nder ta permendim emisionin ‘Xing me Ermalin’ dhe po ashtu angazhimi i tij ne fushen e kinematografise qe ka nxjerre 2 filma ku me i diskutuari eshte ‘I love Tropoja’.

Por mesa duket talentet e Ermalit nuk kane te shterur. Se fundmi projekti i radhes qe ka nxjerre Ermali eshte duke trajnuar njerezit dhe ka nje manual per menyren se si te jetoni, duke per mbledhur 8 pika. Ketu perfshihen trajnime per karrieren dhe formimin profesional, si edhe takime me miliardere shqiptare.

Ndërkohë, ky projekt ofrohet me shumën prej 24 mijë euro në vit. Epo në një botë ku çdo gjë po lëviz shumë shpejt dhe me ritme marramendëse, tajnime të tilla janë me rëndësi të dorës së parë!/shkoder.info

Author: admin