‘Do Fitoni Para, Do Ndiheni Të… ‘, Zonja Meri Me Lajme Të Mira Për Këtë Shenjë Horoskopi

 

Meri ka lajme të mira sot për disa nga shenjat e horoskopit, si për anën ekonomike edhe atë personale. Në vazhdim parashikimi për të gjitha shenjat:

Dashi
Do dilni ne kundershtim me veshtiresite e momentit duke marre ne dore nje inisiative sidomos ne jeten personale. Do beni nje propozim konkret per martese ose per nje bashkepunim

Demi
Duhet ta doni me te vertet nje pune qe ta arrini ne diten e sotme dhe ta merrni si projekt apo t’ju aprovojne te filloni. Kjo do ndodhe nese jeni te vendosur

Binjaket
Duhet te lini menjane euforine individuale dhe opinionin dhe te pranoni te beni jeten tuaj ne çift me njeriun qe deshironi dhe qe keni kohe qe e neglizhoni

Gaforrja
Nese vertet e doni pushetin dhe karrieren tuaj, sot do viheni ne prove se sa jeta do ju aprovoje te vazhdoni ne qellimin tuaj. Ne te kundert sot keni shkeputje pune dhe ne jeten ne çift ne ato marredhenie te veshtira

Luani
Lumturine mund ta gjeni edhe ne gjerat e vogla. Ne ato qe mund te mbushin momentet ne dukje te parendesishme te dites tuaj, por qe pa to nuk jetoni dot. Sot vendosni per lumturine e gjerave te vogla

 

 

Virgjeresha
Nese qellimi juaj real ne nje bashkepunim ka qene fitimi material atehere nuk keni pse ta mohoni sidomos ne veten tuaj. Vazhdoni t’i permbaheni ketij qellimi. Mos e ndryshoni me ngjyra erotike te paqena

Peshorja
Eros ne shenjen tuaj do ju jap pasion dhe deshire per te terhequr njerez qe ju pasionojne dhe pune qe ju bejne te ndjeheni energjike. Kjo do jete nje fillim i bukur per ju

Akrepi
Ka shume rendesi per psikologjine tuaj t’ju zgjojne ketej e tutje me nje puthje. Sot ju do vendosni nese do e ndiqni kete qellim apo jo. Dhe nese jo merruni kryesisht pa degezime me punen tuaj vetem

Shigjetari
Ne shoqeri nuk mund te kete marredhenie erotike, por sot do t’i jepni shoqerise tuaj me dike nje ngjyrim te tille dhe nese kjo forcohet, atehere shikojeni si nje marrdhenie te re

 

 

Bricjapi
Nese keni deshire te bleni nje shtepi apo ta ndryshoni kjo do ishte dita te ndjenit kete. Por mund te keni edhe ndjesine qe te filloni nje bashkejetese

Ujori
Sot eshte dita ku ju do filloni te enderroni dhe te dashuroni te ardhmen. Kjo mund t’ju coj ne nje drejtim te larget, por qe permban brenda plane e qellime te rendesishme

Peshqit
Sot deshira juaj do jete te fitoni para dhe te ndjeheni te dashuruar me veten dhe sigurine tuaj. Kjo do ju vecoj nga njerzit por do ju identifikoje me veten

Author: admin