Disa trende që ishin super të popullarizuara në vitet 2000 por tani duken qesharake

Vitet 2000 ishin koha e ‘magjepsjes rozë’ dhe telefonave me hapje, modeleve të guximshme dhe minifundeve jashtëzakonisht të shkurtra.

Kur shikojmë stilet e atyre viteve, ne duam të qeshim ose të qajmë.

Sidoqoftë, ato prirje janë mjaft nostalgjike dhe është e këndshme t’i mbash mend ato.

Bright Side, na rikutjon trendet e guximshme të modës që i çmendën njerëzit në vitet 2000.

Kurorë

Image

Hija e syve punk-rock

Image

Flokë shumëngjyrësh

Image

Bizhuteri plastike

Image

Të brendshmet që duken poshtë rrobave

Image

Streçe të kombinuara me një minifund

Image

Flokë të shtypur

Image

Kanatiere sipër një këmishë

Image

Unaza me ngjyra

Image

© SYRI.net

Author: admin