Christina Aguilera feston ditëlindjen me një video seksi, ja sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Christina Aguilera nuk mund të kishte falënderuar fansat e saj në një mënyrë më të mirë , të cilët i uruan asaj “ditëlindjen” 40 vjetorin.

Ajo ka postuar një video në Instagram, ku ka veshur një kominoshe të ngushtë përmes së cilës i shfaqen më shumë të pasmet e saj.

Në fund të videos, Christina kthehet dhe u hedh një vështrim provokues ndjekësve të saj në internet.

Ajo shkruajti krahas videos: 40, unë po vij tek ju.

https://www.instagram.com/xtina/?utm_source=ig_embed

Author: admin