10.5 C
Tirana
Tuesday, February 27, 2024
Ballina Histori/Suksesi/Muzikë

Histori/Suksesi/Muzikë

Janë të gjithë yjet bashkë. Grupi që ndez atmosferën’ Mërgim Tahiri (DJ GIMI) Fatlume Baliu (FATLUME) Asdren Gjikolli (GJIKO) Doruntina Shala (TANYA) Halabak Caner...

Grupi i këngëtarëve që  performuan në  festën e pavaresisë në Tiranë, po bëjnë namin gjithandej. Ata janë  pesë yje bashkë  që po ndezin atmosferën...

Reperi Dezo gati me hitin e rradhës

Reperi Dezo gati me hitin e rradhës Artisti i ri por me mjaft stil Dezo ka gati një super projekt të ri. Pas këngës dedikuar nënës...

Bleonah thotë “Girlfriend” kënga që synon lart

Bleonah thotë “Girlfriend” kënga që synon lart E njohim tashmë artisten e re në moshë por mjaft e suksesshme në Suedi, por edhe në botën...

Annella vjen ” Extra on top” në projektin e ri

Annella vjen " Extra on top" në projektin e ri Mund ta quajmë vërtet " Extra on top" që nga dukja e deri te interpretimi ashtu...

Alida sopo solli një super bashkëpunim

Më në fund bashkëpunimi i paralajmëruar sapo ka ardhur dhe duket që do të jetë një hit. Pasi artistja e njohur Alida Duka din...

Erdhi kënga e re nga David Dreshaj, gjysëm milioni për një ditë

  Erdhi kënga e re nga David Dreshaj, gjysëm milioni për një ditë Ka vetëm pak orë që ka ardhur videoklipi dhe projekti më i ri...

Ju prezantojmë Tony me ” Tanz Tanz”

Ju prezantojmë Tony me ” Tanz Tanz” Emri i tij i saktë është Arton por në muzikë prezantohem me Tony. Këngëtari është me origjinë nga...

Unik si vetë emri vjen me “Glock” duhet patjetër ta dëgjoni

Unik si vetë emri vjen me "Glock" duhet patjetër ta dëgjoni Quhet "Glock" kënga ardhur nga Unik dhe vërtetë ia vlen ta dëgjoni. Emri i...

Gati për mega projektin nga David Dreshaj, kënga e re me 18 Mars

Gati për mega projektin nga David Dreshaj, kënga e re me 18 Mars   "18 Mars Ku je " do të quhet projekti më i ri...

Njihuni me artistin Doni, plot stil shumë shpejt projekti i ri

Njihuni me artistin Doni, plot stil shumë shpejt projekti i ri Emri i tij i saktë është Doni Morina e ka vite që po punon...

Profesori i mirënjohur i muzikës Fatbardh Gashi instrumentist i grupit më të sukses’shëm Shqiptar.

Profesori i mirënjohur i muzikës Fatbardh Gashi instrumentist i grupit më të sukses'shëm Shqiptar. Profesori i mirënjohur i muzikës Fatbardh Gashi, përveçse punës së tij...

Artoni, Xhevairi dhe Astriti, tre shqiptarët në Zvicër që argëtojnë Diasporën

Artoni, Xhevairi dhe Astriti, tre shqiptarët në Zvicër që argëtojnë Diasporën Më në fund edhe në Diasporë në disa shtete si Zvicra dhe Gjermania aty...
- Advertisment -

Most Read

MIMOZA ne muajin e MIMOZAVE (Poezi)

Poezi te perzgjedhura nga libri  "Nje grusht mall" te poetes Mimoza Selmani, perfaqesuar ne ANTOLOGJINE E POETEVE MBAREKOMBETAR PRAPË, KËSHTU DO ZGJIDHJA Nuk di në u...

Sondazhi i “pakenaqesise”: Korrupsioni dhe gjendja ekonomike janë arsyet kryesore

Nga MONITOR Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BEERZH) prezantoi në fund të muajit janar raportin vjetor të tranzicionit. Mes të tjerash, raporti vë në...

AFP: Akuzat për korrupsion ndaj kryeministrit Rama po tronditin Shqipërinë

Protesta masive e opozitës shqiptare është pasqyruar edhe nga agjencia e madhe ndërkombëtare, AFP. Gazetarja e kësaj agjencie, Sophie Wagner shkruan se ‘Akuzat për korrupsion...

Horoskopi, 21 shkurt 2024

Dashi Universi lë të kuptohet për përparim në një projekt të planifikuar prej kohësh, i cili është gati të marrë formën e tij përfundimtare. Kënaqësi...