Ajo është njëra ndër këngëtaret më famshe e njihni apo jo ?

E mirenjohura Rozana Radi eshte nje nder kengetaret me te dashura e me te pelqyera nga publiku shqiptar dhe jo vetem, me zerin e saj dhe punen e pa lodhshme qe ne vitin 2001, ajo ishte e ftuar ne festivale e emisione te ndryshme.

Mirepo si shume te tjeere edhe kesaj here ne kemi pyetur veten se si do dukej Rozana Radi, kengetarja jone e dashur vite me pare dhe pse jo ne moshe te vogel, ne femijeri apo disa vite me e re.

Se fundmi, Rozana, ka qene shume aktive ne rrjetet sociale, dhe ka ndare me miqte e saj nje foto se si dukej ajo perpara se te niste gjithcka, kur ishte ne moshe te vogel, dhe duket shume e lumtur .

Keshtu duke qene se ajo eshte nje nder personazhet e njohur eshte dhe nder me te komentuarat ne media ro ze, eshte publikuar edhe fotoja qe Rozana ka postuar, kur ajo ishte ne moshe te re, ne adoleshence dhe nuk ishte aq e njohur sa eshte sot.

Ne dime se Rozana vazhdon karrieren e saj si kengetare dhe mbetet nje nder ik onat me te pelqyera te kenges, por eshte edhe nje tekst shkruese shume e kerkuar.

Author: admin