Afërdita shkon sot tek Shigjetari dhe ç`do të thotë kjo për dashurinë e secilës shenjë

Afërdita del sot nga Akrepi dhe pozicionohet tek Shigjetari. Efekte të mira për lidhjet në çift do ketë tek Dashi, Luani dhe Shigjetari.

Megjithatë të lumtur do të bëjë edhe shenjat si Demi, Peshorja, Luani dhe Ujori të cilët nuk po e përjetonin shumë mirë këtë periudhë të Afërditës tek Akrepi.

Binjakët, Peshqit apo Virgjëresha, do të përballen me ca vështirësi. Bricjapi do lërë mënjanë angazhimet praktike dhe do fantazojë rreth dashurisë, kurse Gaforrja s`do ketë shumë oreks për t`u kushtuar rëndësi detajeve të vogla.

*Artikulli i Cosmopolitan u përshtat në shqip nga Tiranapost.al

Author: admin