Adelina Ismaili feston sot ditëlindjen dhe na rikujton se vitet për të janë thjesht numra

Këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili feston sot diëlindjen.

Këngëtarja, sot ,mbush 41 vjeç.

Kujtojmë se prej kohësh, Adelina është largaur nga muzika , dhe është fokusuar tek familja.

Ndërs së fundmi ajo i është future botës së televizionit si moderator e një emisioni.

https://www.instagram.com/adelinaofficiel/?utm_source=ig_embed

Author: admin