A është Donald Veshaj dashuria e jetës tënde? Ja si përgjigjet Bora Zemani

Bora Zemani ishte e ftuar në “Shiko Kush LUAN”, me rolin e kapitenes së skuadrës blu, ndryshe e vajzave të “Për’puthen”.

Sfida e Borës ishte mjaft pikante dhe për të fituar pikë për skuadrën e saj duhet të përgjigjej të gjitha pyetjeve.

“A është Donaldi përputhja e jote, pra dashuria e jetës tënde?” ishte një ndër pyetjet që Zemani duhet t’i jepte përgjigje dhe ajo u shpreh duke thënë se “PO”.Image

Author: admin