Sindi jep puthjen e saj të parë në jetë, ja si ndodhi

Sindi, konkurrentja e “Përputhen”, që ditën e parë të hyrjes në emision mori vëmendjen me deklaratën e saj duke u shprehur se nuk e ka puthur asnjëherë.

Dhe puthja e parë për Sindin ka ndodhur ditën e djeshme.

Konkurrentët e “Përputhen”, të ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko kush luan”, u bënë pjesë e sfidës “Kalo letrën buzë mbi buzë” dhe Sindi me Fationin nuk mundën ta mbanin.

Kështu ndodhi edhe puthja mes dyshes.

Kjo puthje e tyre në “Shiko Kush LUAN” do mbahet mend nga të dy, por sidomos nga Sindi për të cilën është puthja e saj e parë në jetë dhe u shpreh e lumtur që ndodhi kështu.

https://www.instagram.com/p/CItnjd9FZgu/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Author: admin